Ekotým

Odkaz pro plánování setkání:

Odkaz pro plánování setkání:Plánování setkání proběhne vždy přes aplikaci Doodle a není třeba se registrovat. Vždy volte všechny možnosti, které Vám vyhovují. Vyhraje ta, která bude mít nejvíce hlasů. Hlasy vidíte, takže máte neustále přehled, který termín je právě ve vedení. Hlasování je otevřené vždy do data a hodiny uvedené v závorce v prvním řádku.

 Aktuálně plánujeme: EKOškola v noci! (druhý odkaz je uzavřené 3. setkání)

EKOškola v noci!
 3. setkání

Vítejte na stránkách EKOtýmu!

Shrnutí 2. schůzky:

1) Máme podán návrh na ŽÍŽALÁRIUM! Snad vše klapne a peníze získáme z městské části. Za to děkujeme našim skvělým paním učitelkám Moulíkové a Martinkové!
 
2) Máme nepořádek před školou. Co s tím? Bude uklízecí brigádka. Ale to nestačí, potřebujeme systém, jak dalšímu vyhazování odpadků a nedopalků z cigaret zabránit přistát na zemi. 

 
3) Třídění odpadu. Jediné pozitivum, které jsme našli - třídíme. Ale jinak nic moc. Nakoupí se nové stojany a pytle, ty se doplní koši na směsný odpad - musíme se domluvit s paní uklízečkou. Musíme poinformovat ostatní ve škole o smyslu a způsobu třídění. A chybí nám systém, podle kterého se budou pytle odnášet.
 
Během neděle přibude další odkaz, tentokrát na hlasování o termínu EKOškoly v NOCI! Přespání ve škole, lepší seznámení se a samozřejmě, práce na výše uvedených bodech. 

Nástěnka

Zahradní slavnost

28. 6. 2017
16:00 koncert v atriu
17:00 opékání buřtů na zahradě

Novinky

Bezpečnostní opatření

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy