Pedagogové

1. stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Treglerová Irenatreglerova@mrackova.czpřípravná St 7.00-7.45
Mgr. Janková Zuzanajankova@mrackova.cz1.A Po 13 -14
Mgr. Černá Jana cerna@mrackova.cz1.B St 14 -15
Mgr. Veselá Ivanavesela@mrackova.cz 1.C St 14 -15
Mgr. Špalová Lenkaspalova@mrackova.cz 1.D Po 14-15
Mgr. Moulíková Jitka moulikova@mrackova.cz2.A Út 14-15
Mgr. Stupková alenastupkova@mrackova.cz 2.B St 14-15
Jelínková Gabriela jelinkova@mrackova.cz 2.C St 13-14
Dušková Martaduskova@mrackova.cz3.A Pá 13-14
Mgr. Košťálová Jitka kostalova@mrackova.cz3.B Út 14-15
Mgr. Tuháčková Ivanatuhackova@mrackova.cz3.C Po 13-14 
Mgr. Kotalová Věrakotalova2@mrackova.cz3.D Čt 13,30-15
Mgr. Hanzalová Annahanzalova@mrackova.cz 4.A Út 13-14
Mgr. Zubalová Libušezubalova@mrackova.cz4.B St 7-7.45
Mgr. Martinková Simonamartinkova@mrackova.cz5.A Po 14-15
Mgr. Novotná Květušenovotnak@mrackova.cz5.BSt 14.15-15.15
Mgr. Jetmarová Simona jetmarova@mrackova.cz 5.C Út 14-15

2.stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Dolejší Danieladolejsi@mrackova.cz6.APo 14-15 
Mgr. Šimánková Helena simankova@mrackova.cz6.B Út 13.30-14.30 
PhDr. Kadlec František kadlec@mrackova.cz6.CÚT 14-15 
Mgr. Horáková Soňahorakova@mrackova.cz7.ASt 13.45-14.30 
Mgr. Šuk Martinsuk@mrackova.cz7.BPo, St 14-15
Mgr. Čapková Šárkacapkova@mrackova.cz8.ASt 12-12.30 
PhDr. Šuráňová Hanasuranova@mrackova.cz8.BSt 12.35-13.40 
Mgr. Lněnička Ondřejlnenicka@mrackova.cz8.CÚt 15-17 
Bc. Šuslík Marcelsuslik@mrackova.cz 9.A St 14-17 
Mgr. Šklíbová Zdeňkasklibova@mrackova.cz9.B  út 14,00-17,00 
Mgr. Böhmová Hana bohmova@mrackova.cz Po 14,00-16,00
Mgr. Černohousová Helenacernohousova@mrackova.cz Po 14-15 
Mgr. Jirsová Ivanajirsova@mrackova.cz Út 12-13 
Mgr. Klepač Kamil klepac@mrackova.cz   Po 15-16
Mgr. Matoušová Veronikamatousova@mrackova.cz Čt 12-14.30 
Mgr. Novotná Květušenovotnak@mrackova.cz St 14.15-15.15
Šagátová Iva sagatova@mrackova.cz   Čt 14 -15
Veřtátová Monikavertatova@mrackova.cz Po 14.45-15.30
Mgr. Kohútiková Annakohutikova@mrackova.cz  
Bc. Švajda Zdeněksvajda@mrackova.cz  

Školní družina

jménotřídyumístění
Švandová Dagmarpřípravná třída
+ část 2.B
přípravná třída u jídelny
Žáčková Dana3.B ŠD - přízemí
Kellnerová Jana1.C + 4.B ŠD- přízemí
Kreuzová Běla2.C
+ část 4.A 
ŠD - 1. patro
Mihely Šárka1.B ŠD - 1. patro
Šebková Světlana1.A
+ část 4.A 
ŠD - 1. patro
Šafránková Milada2.A
+ částa 4.A 
ŠD - 1. patro
Novotná Romana   2.D
+ část 2.B 
ŠD - 1.patro
Černá Jitka3.A ŠD - 1. patro

Nástěnka

Zahradní slavnost

28. 6. 2017
16:00 koncert v atriu
17:00 opékání buřtů na zahradě

Novinky

Bezpečnostní opatření

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy