Pedagogové

1. stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Košťálová Jitkakostalova@mrackova.czpřípravná Po 14:00-15.00
Mgr. Jelínková Gabrielajelinkova@mrackova.cz1.A 
Mgr. Černá Janacerna@mrackova.cz1.B 
Mgr. Hanzlíková Lenkahanzlikova@mrackova.cz1.C 
Adamec Dianaadamec@mrackova.cz1.D 
Mgr. Nováčková Jananovackova@mrackova.cz2.A Út 13.30-14.30
Dušková Martaduskova@mrackova.cz2.B Po 14.00-15.00
Mgr. Veselá Alenaveselaa@mrackova.cz
2.C St 14.30-15.30
Mgr. Janková Zuzanajankova@mrackova.cz3.A Čt 13.00 -14.00
Kokaislová Alžbětacerna@mrackova.cz3.B Po 14.00 -15.00
Mgr. Veselá Ivanavesela@mrackova.cz 3.C St 13.30 -14.30
Mgr. Špalová Lenkaspalova@mrackova.cz 3.D Po 13.30 -14.30
Mgr. Moulíková Jitka moulikova@mrackova.cz4.A Út 14.00-15.00
Bc. Filcíková Veronika DiS.filcikova@mrackova.cz4.B St 13.00 -14.00
Mgr. Libuše Zubalová zubalova@mrackova.cz 4.C St 7.00-7.45
Mgr. Plášilová Petraplasilova@mrackova.cz5.A 
Mgr. Šimánková Helenasimankova@mrackova.cz5.B Út 13.30-14.30
Mgr. Jirsová Ivanajirsova@mrackova.cz5.C Po 13.00-14 .00
Mgr. Novotná Květušenovotnak@mrackova.cz5.D St 14.00-15.00

2.stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Kateřina Vágnerovávagnerova@mrackova.cz6.A 
Mgr. Šárka Čapkovácapkova@mrackova.cz6.B 
PhDr. Šuslík Marcelsuslik@mrackova.cz7.ASt 14.00-16.00 
Mgr. Böhmová Hanabohmova@mrackova.cz7.BPo 13.00-16.30 
Mgr. Dolejší Danieladolejsi@mrackova.cz8.APo 14.00-15.00 
Bc. Jiříček Lukášjiricek@mrackova.cz8.B 
Ing. Veronika Janáčková janackova@mrackova.cz8.CÚt 12.30-13.30 
Mgr. Horáková Soňahorakova@mrackova.cz9.ASt 13.45-14.45 
Mgr. Šuk Martinsuk@mrackova.cz9.BPo, St 15.00-16.00


Netřídní učitelé:

Mgr. Černohousová Helenacernohousova@mrackova.cz Út 14.00-15.00
Dolejší Paveldolejsip@mrackova.cz  
Mgr. Klepač Kamilklepac@mrackova.cz Po 15.00-16.00
Hrubanová Annahrubanova@mrackova.cz St 13.00-14.00
Kohútiková Annakohutikova@mrackova.cz Út 9.45-10.45
PhDr. Šuráňová Hanasuranova@mrackova.cz  
Tůmová Kamilatumova@mrackova.cz  
Veřtátová Monikavertatova@mrackova.cz  
Ing. Zavřelová Marcelazavrelova@mrackova.cz  

Školní družina

jménotřídyumístění
   

Nástěnka

Třídní schůzky 20. 11. 2018

Rada rodičů: od 16:30 ve společenské místnosti

1. stupeň: 17:30
2. stupeň: 18:00

Nejdříve ve třídách (vybírání příspěvků na SRPŠ) a posléze formou konzultací.

Novinky

Termíny sběru papíru pro rok 2018/19

3. - 5. 10. 2018
21. - 23. 11 2018
20. - 22. 3. 2019
24. - 26.4. 2019
22. - 24. 5. 2019
19. - 21. 6. 2019
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy