Login

Pedagogové

1. stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Bc. Hana Matějovámatejova@mrackova.czpřípravná 
Mgr. Zuzana Jankovájankova@mrackova.cz1.A 
Alžběta Martinovámartinova@mrackova.cz1.B 
Mgr. Lenka Němcovánemcova@mrackova.cz1.C 
Gabriela Jelínkovájelinkova@mrackova.cz2.A 
Mgr. Jana Černácerna@mrackova.cz2.B 
Mgr. Lenka Hanzlíkováhanzlikova@mrackova.cz2.C 
Diana Adamecadamec@mrackova.cz
2.D 
Mgr. Jana Nováčkovánovackova@mrackova.cz3.A 
Bc. Klára Piskáčkovápiskackova@mrackova.cz3.B 
Mgr. Veselá Alenaveselaa@mrackova.cz 3.C 
Mgr. Květuše Novotnánovotnak@mrackova.cz 4.A 
Mgr. Jitka Moulíkovámoulikova@mrackova.cz4.B 
Mgr. Ivana Veselávesela@mrackova.cz4.C 
Mgr. Lenka Špalováspalova@mrackova.cz 4.D 
Mgr. Simona Kántorovákantorova@mrackova.cz5.A 
Bc. Filcíková Veronika DiS.filcikova@mrackova.cz5.B 
Mgr. Libuše Zubalovázubalova@mrackova.cz5.C 

2.stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Soňa Horákováhorakova@mrackova.cz6.A 
Mgr. Martin Šuksuk@mrackova.cz6.B 
Mgr. Pavel Dolejšídolejsip@mrackova.cz6.C 
Mgr. Kateřina Vágnerovávagnerova@mrackova.cz7.A 
Mgr. Šárka Čapkovácapkova@mrackova.cz7.B 
PhDr. Šuslík Marcelsuslik@mrackova.cz8.A 
Mgr. Böhmová Hanabohmova@mrackova.cz8.B 
Mgr. Dolejší Danieladolejsi@mrackova.cz9.A 
Mgr. Jiříček Lukášjiricek@mrackova.cz9.B 
Ing. Veronika Janáčková janackova@mrackova.cz9.C 


Netřídní učitelé:

Mgr. Černohousová Helenacernohousova@mrackova.cz  
Mgr. Klepač Kamilklepac@mrackova.cz  
Mgr. Helena Šimánkovásimankova@mrackova.cz  
PhDr. Šuráňová Hanasuranova@mrackova.cz  
Tůmová Kamilatumova@mrackova.cz  
Veřtátová Monikavertatova@mrackova.cz  
Ing. Zavřelová Marcelazavrelova@mrackova.cz  
Mgr. Markéta Cimickácimicka@mrackova.cz  
Bc. Matěj Hrdinahrdina@mrackova.cz  
Bc. Lucie Kuncovákuncova@mrackova.cz  
Mgr. Tereza Šindelářovásindelarova@mrackova.cz  
Bc. Ondřej Zezulákzezulak@mrackova.cz  

Školní družina

jménotřídyumístění
   

Nástěnka

Ředitelská volna pro rok 2020

- pondělí 29. 6. 2020
- úterý 30. 6. 2020

Provoz školy v nouzovém stavu

Pokud budete potřebovat konkrétní informaci či službu, kontaktujte vrátnici na telefonu 241 761 138, abychom případně byli schopni návštěvy rozložit. Vstup do školy je povolen pouze s rouškou či jinou adekvátní ochranou úst.

Provoz školy pro veřejnost:
Po - Čt: 8:00 - 12:00
Pátek: probíhá pravidelná desinfekce budovy, škola uzavřena

Provoz budovy:
7:30 až 15:30

Novinky

Sběr papíru

Sběr papíru je v březnu zrušen.
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy